Novinka

Bunchest vás rozpumpuje

autor: Ondřej
datum: 10.06. 2011 23:10
Partička hudebníků a promotérů, která pořádá koncerty českých, ale i zahraničních kapel (punkrock, ska, nebo hardcore) letos poprvé představí celodenní přehlídku interpretů, kteří se řadí ke špičce na evropské scéně. Bunchfest startuje už tuhle sobotu a vy si jej rozhodně nesmíte nechat ujít.

Mezi hlavní tahouny Bunchfestu patří určitě rakouští hardcore-punks Astpai, kteří kromě pravidelných evropských tour již dvakrát navštívili i USA, což se nepodaří jen tak lecjaké mladé kapele evropského formátu.

Naše sousedy přijedou reprezentovat například bratislavští punkrockeři Plus Mínus, bezpochyby jedna z nejskloňovanějších slovenských kapel současnosti. Žánru ska-punk bude stoprocentně kralovat vystoupení rakouské party The Eccos, jejichž posledním pomyslným zářezem na pažbě hudebních úspěchů je tour po Mexiku. Hardcore v tom nejživelnějším podání do návštěvníků napálí francouzští střelci The Boring.

Z domácích kapel, které budou zahraničním headlinerům sekundovat neméně zdatně jmenujme například stále populárnější Discoballs s jejich nadupaným mixem ska, soulu a surf rocku, skapunkery Jet8, kteří během pár dnů začnou ničit domácí sterea svých fanoušků náporem decibelů z nové desky Off We Go, a nebo Sour bitch, holčičí smečku, která kromě pekelně dobře šlapajícího punkrocku předvede, co to znamená když se řekne "krutě vyštajlovaný kočky".

A protože správný mejdan končí až ráno tancem na stolech, po skončení živé produkce se taktovky ujmou DJs ze soundsystému Kouzelnej kolotoč, aby těm nejvytrvalejším návštěvníkům předvedli že soundtrack k východu slunce má název "acid-techno".

komentáře

Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...