Novinka

Supraphon už je na lajně

autor: Ondřej
datum: 29.11. 2011 20:00
Supraphon otevřel teprve před pár dny digitální obchod se starými i novými nahrávkami české hudby ze svého archivu. Z něj si můžete za poplatek legálně stáhnout zhruba 40 000 skladeb a více než 2600 alb. A vedle popu, mluveného slova, nebo klasiky, nechybí ani ska.

Internetový obchod Supraphonu se stal prvním tuzemským digitálním obchodem, který vedle klasického formátu MP3 nabízí písně, které jsou doplněny přehratelnou ukázkou a veškerými informacemi o jejích autorech, také v bezztrátovém kompilačním formátu FLAC, který poskytuje kvalitu záznamu srovnatelnou s kvalitou na CD.

Hudbu můžete uhradit pomocí mobilu, platební kartou, bankovním prřevodem nebo předplaceným kreditem. Ceny za stažení ve formátu MP3 se za jednotlivé skladby pohybují od 15 do 25 korun, za alba od 69 do 129 korun. Ve formátu FLAC jsou ceny asi o 30 procent vyšší.

Co jsme zatím měli možnost vyzkoušet, funguje to velice jednoduše - stažení muziky zvládne opravdu každý. Navíc - už teď je možné v archivu najít třeba výborné album Nikdy nic nebyl od Sta zvířat. Doufejme, že v brzké době se archiv obohatí o další zajímavá alba. Máte-li už s obchodem nějaké zkušenosti, podělte se v diskuzi.

komentáře

Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...